Finansinių tekstų vertimai

Finansinių tekstų vertimas – išskirtinio atidumo, finansinio raštingumo ir specifinių žinių reikalaujantis darbas. Todėl savo vertimų biuro skyriuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Londone atsakingai surinkome profesionalų, turinčių finansinį išsilavinimą ir ilgametę finansinių tekstų vertimo patirtį, komandą, galinčią suteikti įvairių finansinių tekstų vertimo paslaugas bet kuriomis mūsų siūlomomis kalbomis.

Dažniausiai atliekami finansinių tekstų vertimai:

  • įmonių finansinių ataskaitų vertimai;
  • įmonių balansų vertimai;
  • aiškinamųjų raštų vertimai;
  • audito dokumentų (išvadų ir kt.) vertimai.

Šis sąrašas nėra galutinis – mūsų komanda yra pasiruošusi užtikrinti ir kitų finansinių tekstų aukščiausios kokybės vertimus.

Garantuojame konfidencialumą

Finansiniuose tiek juridinių, tiek fizinių asmenų dokumentuose dažnai yra jautrios finansinės informacijos, todėl vertimų biuras AIRV garantuoja visišką konfidencialumą. Esant poreikiui galime sudaryti konfidencialumo sutartį bei papildomai apsaugoti dokumentus, kuriuose yra jautrios informacijos, kad užtikrintume dar didesnį saugumo lygį.

Užtikriname kokybę

Finansinius tekstus verčiantys vertėjai turi ne tik puikiai mokėti kalbą, į kurią verčia, tačiau ir išmanyti finansines subtilybes. Atliktas vertimas turi būti tikslus, aiškus, o terminai – tinkamai parinkti. Finansinių tekstų vertimus taip pat būtina kruopščiai patikrinti, nes menkiausia klaida skaičiuose gali padaryti milžinišką įtaką įmonės kreditingumui. Mūsų komandoje dirba tik geriausi specialistai, atitinkantys mūsų kokybės reikalavimus, turintys finansinį išsilavinimą ir ilgametę finansinių tekstų vertimo patirtį. Tai profesionalūs kalbos specialistai, kuriuos itin vertina mūsų klientai.

Atliekame skubius vertimus

Atliekame skubius finansinių tekstų vertimus, nes žinome, kaip kartais gali būti svarbu pateikti audito ar metinių finansinių ataskaitų dokumentus iki numatytos konkrečios valandos. Suprantame, kad dokumentai su jautria finansine informacija gali būti lemiami dalyvaujant svarbiuose viešuosiuose konkursuose ar bendradarbiaujant su finansų bei valstybinėmis įstaigomis, todėl viena iš mūsų vertybių yra operatyvi komunikacija ir greitas darbų atlikimas.

Kalbos, į kurias ir iš kurių verčiame

Finansinius tekstus verčiame į visas ir iš visų pasaulio kalbų.

Dažniausios finansinių tekstų vertimų kalbos yra anglų, vokiečių, estų, latvių, rusų, ispanų, lenkų.

Populiariausių kalbų sąrašą galite rasti čia: verčiamos kalbos.

Mus rekomenduoja

Audito įmonė „Gražina Buckūnienė ir partneriai“

Vertimų biuras AIRV yra mūsų patikimas partneris visais vertimų klausimais. Atliekant auditus dažnai iškyla skubių situacijų, kada naujausios informacijos vertimai reikalingi neatidėliotinai. Ne kartą teko įsitikinti, kad vertimų biuro AIRV darbuotojai geba ne tik itin operatyviai, bet ir labai kokybiškai paruošti net didelių apimčių finansinių tekstų vertimus. Esame labai patenkinti ilgalaikiu sėkmingu bendradarbiavimu.

Taip pat kviečiame pasižiūrėti vaizdo įrašą ir sužinoti, ką apie mus kalba klientai!

https://youtu.be/OcAQiUlq3aM

Daugiau apie klientus, vertinančius aukščiausios kokybės vertimo paslaugas galite skaityti straipsnyje Didžiausias vertimų biuro veiklos įvertinimas yra sugrįžtantys klientai.

Finansinių tekstų vertimų kaina

Vertimo kaina priklauso nuo šių aspektų:

iš kokios ir į kokią kalbą verčiama;

teksto apimties;

pasikartojimų tekste;

teksto sudėtingumo.

Visus su kainomis susijusius klausimus galime aptarti telefonu arba elektroniniu paštu info@airv.lt. Kreipkitės į mus – kartu rasime geriausius sprendimus! Taip pat vertimus galite užsisakyti tiesiogiai mūsų užsakymų sistemoje vertimų užsakymo sistema.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.