Kas slypi už stebuklingo žodelio „nuo“?

20160630
world-economy

Smagu mokėti mažai, bet ar tikrai pigiai įsigiję prekę ar paslaugą jūs gaunate tai, ko tikitės?Tą patį galima pasakyti ir apie vertimus. Žinoma, visuomet rasite vertimų biurą, galinti pasiūlyti tikrai mažą kainą už jūsų projekto vertimą. Bet gavę mažos kainos pasiūlymą, nepamirškite pasidomėti taip pigiai dirbančia bendrove, kuri sugeba itin mažomis sąnaudomis užtikrinti kokybę ir gerą aptarnavimą. Žinoma, vertimo kaina yra labai svarbi, bet dar svarbesnės gali būti papildomos sąnaudos, patiriamos už mažą kainą atlikto vertimo padariniams taisyti. Kaip ir visuose kituose rinkos sektoriuose, taip ir vertimų industrijoje, už kokybę reikia mokėti brangiau. Jei jums siūloma vertimo kaina yra įtartinai maža, būkite atsargūs – vertimas jums gali kainuoti gerokai brangiau, nei jūs tikėjotės sutaupyti. Labai pigiai neįmanoma pagaminti gero produkto ir, žinoma, atlikti gero vertimo. Taigi labai dažnai pasitvirtina taisyklė: „Gaunate tai, už ką mokate“.

Jei jūs sugaištate marias laiko ir išleidžiate daug pinigų kurdami tekstus savo interneto svetainei, lankstinukams, specifikacijoms ir kitai medžiagai, kodėl jūs sutinkate versti šią medžiagą pigiai ir visai nesirūpinate turinio kokybe?

O kas nepažįsta to magiškojo žodelio „nuo“, rašomo šalia tikrai nedidelės kainos už prekę ar paslaugą. Bet ir šiuo atžvilgiu būkite atidūs – labai dažnai „nuo“ kaina stebuklingai išsipučia kelis kartus, vos pradėjus aptarinėti konkretaus projekto kainą. Ir tai įprasta, nes konkreti kaina priklauso nuo daugelio veiksnių – teksto sudėtingumo, apimčių, atlikimo terminų, redagavimo poreikio.

Tad jei norite už vertimą mokėti mažiau, verčiau gerai apsvarstykite, ar tikrai jums reikia išversti būtent tokį medžiagos kiekį. Galbūt geriau išversti mažiau, tik tiek, kiek būtinai reikia, bet gerai. Be abejo jums teko girdėti, kad saikingas, bet geresnės kokybės maisto valgymas – tiesiausias kelias į sveikesnį, laimingesnį ir kokybiškesnį gyvenimą. Tad kodėl šios auksinės taisyklės nepritaikius vertimams – geriau mažiau, bet kokybiškiau.

Vertimų biuras „AIRV“ visuomet pasirengęs jums pasiūlyti puikų kainos ir kokybės santykį, aukšto lygio aptarnavimą. Mes žinome, kad galime pasiūlyti daugiau, nei jūs sumokate.

Grįžti į sąrašą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.