Didžiausias vertimų biuro veiklos įvertinimas yra sugrįžtantys klientai

20230510
AIRV_article_header_ELEKTRUM

Koks klientas yra idealus? Mūsų nuomone, idealus klientas yra tas, kuris sugrįžta. Tokiu atveju esame užtikrinti, kad atitikome lūkesčius ir darbą atlikome išties kokybiškai. Taigi, apie vertimų biuro AIRV komandos pastangas ir rezultatus byloja ne tik darbai, bet ir klientų ištikimybė.

 

Su energetikos sprendimų bendrove „Elektrum Lietuva“, priklausančia vienai didžiausių energetikos įmonių grupių Baltijos šalyse, bendradarbiaujame jau keletą metų. Su malonumu pristatome, kodėl jie renkasi būtent mūsų vertimų biuro paslaugas.

Aukšta kokybės kartelė

„Ieškodami patikimo vertimų partnerio prieš maždaug dvejus metus, išsikėlėme tokius kriterijus kaip patikimumas, geras kainos ir kokybės santykis, terminų laikymasis bei greitas reagavimas. Vertimų biuras AIRV visapusiškai patenkino mūsų lūkesčius ir per visą bendradarbiavimo laiką nė karto nenuvylė“, – šiltai atsiliepia bendrovės „Elektrum Lietuva“ atstovė Monika Kazlauskaitė.

Ji papildo, kad sunku atrasti tokį partnerį, kuris pralenktų vertimų biuro AIRV siūlomą kokybės ir kainos santykį: „Mūsų įmonė yra didelė, todėl tekstų apimtys taip pat nemažos – tenka versti įvairaus pobūdžio tekstus: sutartis, taisykles, tvarkų bei procedūrų dokumentus. Dažniausiai reikalingi vertimai iš lietuvių į anglų, iš anglų į lietuvių kalbas, taip pat iš latvių į anglų ir lietuvių kalbas. Kartais užsakome vertimus ir į vokiečių ar kinų kalbas. Džiaugiamės, kad vertimų biuras AIRV dirba su daugumos kalbų vertėjais, todėl kalbų pasirinkimas išties platus ir visada galime tikėtis geriausio bet kokios kalbos teksto vertimo.“

Pasak M. Kazlauskaitės, dirbant su vidiniais įmonės dokumentais svarbiausia neiškraipyti teksto prasmės, išlaikyti konkretumą.

 

„Žinoma, mums be galo rūpi ir darbų sparta. Dažniausiai įmonės vadovybė siekia, kad naujausia dokumentų redakcija įsigaliotų tuoj pat po priėmimo, kad visi darbuotojai spėtų su ja susipažinti. Pavyzdžiui, ypač svarbu, kad sutartys būtų išverstos itin greitai“, – papildo klientė.

Atsidavimas darbui ir klientams

Vertimų biuras AIRV įmonės „Elektrum Lietuva“ atstovei pirmiausia asocijuojasi su kokybe, greičiu ir draugiškumu: „Esame labai patenkinti AIRV komunikacija – visuomet bendraujama draugiškai, pateikiama aiški ir konkreti informacija. Operatyvumas – dar vienas bruožas, dėl kurio vertiname šį vertimų biurą. Kelis kartus yra tekę kreiptis dėl skubių vertimų, kai tekstus pateikdavome per pietus, o kitą dieną iš ryto darbuotojai jau tikėdavosi matyti verstinius tekstus savo kompiuterių ekranuose. Vertimų biuras AIRV nė karto mūsų nenuvylė.“

Pasak pašnekovės, sėkmingam bendradarbiavimui svarbi abipusė komunikacija: „Kreipdamiesi dėl vertimo aiškiai nurodome, iki kada jis mums reikalingas, o vertimų biuras AIRV visada užtikrina, kad vertimą gautume laiku ir pageidaujamu formatu, net jei tenka specialiai paruošti ar sumaketuoti vertimo failą. Tuo esame labai patenkinti.“

Ieškote patikimo vertimų biuro? Kreipkitės į vertimų biurą AIRV! Daugiau informacijos apie vertimo paslaugas rasite ČIA.

 

Grįžti į sąrašą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.