Oficialus vertimų patvirtinimas

Visi mūsų atlikti vertimai yra patvirtinami vertimų biuro antspaudu, todėl galite būti tikri, kad jie yra tikslūs ir atitinka originalus. Taip pat teikiame vertimų notarinio tvirtinimo paslaugas Vilniuje ir Kaune.

Jeigu nežinote, kuris patvirtinimas jums reikalingas, paklauskite įstaigos, kuriai turite pateikti dokumentus, darbuotojų. Jeigu negavote atsakymo – pasikonsultuokite su mumis telefonu arba gyvai mūsų biuruose! Pasistengsime atsakyti į iškilusius klausimus ir patarti, kuri paslauga jums bus tinkamiausia.

Vertimų biuro patvirtinimas

Vertėjas patvirtina, kad išversta informacija atitinka originalaus teksto turinį. Išversto dokumento patvirtinimas mūsų vertimų biure yra nemokama paslauga.

Jei reikia vertimų biuro patvirtinimo, nebūtina pristatyti dokumento originalą – pakanka atsinešti dokumento kopiją arba el. paštu atsiųsti elektroninę dokumento versiją.

Notaras, patvirtindamas dokumentus, tvirtina:

  • vertėjo parašo tikrumą;
  • oficialaus dokumento nuorašą.

Dokumentų vertimas su notaro patvirtinimu

Jei reikia, kad dokumentus patvirtintų notaras, būtina pristatyti dokumento originalą arba oficialią jo kopiją (kopija turi būti patvirtinta notaro).

Visus su vertimų tvirtinimu susijusius klausimus galime aptarti telefonu arba elektroniniu paštu info@airv.lt. Kreipkitės į mus – kartu rasime geriausius sprendimus!

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.