Vasario mėnesio akcijos

20180209
BlackFriday-640x360

Nuo šiol kiekvieną mėnesį vertimų biure AIRV vyks „Juodojo penktadienio“ akcijos. Kiekvieną mėnesį jos bus skirtingos, tad sekite naujienas AIRV internetiniame puslapyje, „Facebook“ paskyroje (@airvvertimai) arba apie jas teiraukitės projektų vadovių.

Kiekvieną vasario mėnesio penktadienį užsakius 20 psl. vertimo į vieną kalbą –  21-mas puslapio vertimas NEMOKAMAS. Atsiųskite reikiamus išversti tekstus ir mes pateiksime Jums geriausią kainos pasiūlymą. Jeigu užsakoma daugiau nei 21 puslapis vertimo, akcija taikoma kas 20-am puslapio vertimui, taigi, jei užsakoma 42 puslapiai vertimo – mokėsite tik už 40 puslapių vertimą.

Norime priminti, kad visą vasario mėnesį gimimo, santuokos, ištuokos liudijimų vertimo į anglų, rusų ir vokiečių kalbas su vertimų biuro patvirtinimu kaina TIK 8 eurai.

Grįžti į sąrašą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.