Išverstų tekstų redagavimas

Užsakant vertimo paslaugas, mūsų vertimų biuro darbuotojai visada rekomenduoja klientui užsakyti ir kalbos stilisto, kuris ištaisytų stiliaus, gramatines ir kitas kalbos klaidas, paslaugą. Ypač rekomenduojame užsakyti redagavimo paslaugą, jei išversti tekstai, pavyzdžiui, pranešimai spaudai, straipsniai, interneto svetainių tekstai ar produktų aprašymai bus platinami viešojoje erdvėje.

Vertimus redaguoja gimtakalbiai kalbos specialistai. Jie užtikrina, kad tekstas atitiktų galiojančias kalbos stiliaus, rašybos ir skyrybos taisykles, kad tekste neliktų netaisyklingai vartojamų žodžių. Taip pat redaktorius užtikrina, kad vertimas skambėtų tam tikrai auditorijai pritaikytu stiliumi, ir atsižvelgia net į menkiausius kalbos niuansus.

Jūsų paruoštų tekstų redagavimas lietuvių ar užsienio kalbą

Kuriate tekstus savo įmonės interneto svetainei, lankstinukui, rašote komercinius pasiūlymus ar kitus tekstus, kuriuos vėliau naudojate savo veikloje? Mes neabejojame, kad Jūs geriausiai žinote, kaip pristatyti savo bendrovę ir jos gaminius ar paslaugas, o vertimų biuras AIRV padės Jums suredaguoti tokius tekstus, kad juose nebūtų gramatinių, stiliaus ir kitų klaidų, o patys tekstai būtų lengvai skaitomi ir suprantami.

O galbūt Jūsų komandoje yra puikiai užsienio kalbas mokančių žmonių, todėl tekstų vertimus patikite būtent jiems? Tuomet vertimų biuras AIRV jums pasiūlys teksto redagavimo paslaugas bet kuria užsienio kalba, kad galėtumėte būti tikri, jog jūsų išverstame tekste nebus jokių klaidų.

Mašininio vertimo redagavimas

Turite mašininio vertimo įrankį, kuriuo naudojatės versdami tekstus į kitas kalbas? Puiku! Mes jums galime padėti su kokybiškomis mašininio vertimo tekstų redagavimo paslaugomis. Suredaguosime jūsų vertimus, kad jie būtų tinkami naudoti, esant poreikiui lokalizuosime.
Įprastai šią paslaugą atlieka tiek originalo kalbą, tiek kalbą, į kurią verčiama su mašininio vertimo programa, puikiai mokantis specialistas. Šis specialistas ne tik tikrina stilių, gramatines klaidas, bet ir atlikto mašininio vertimo tikslumą, terminus, logiką, todėl jūsų tekstas bus puikiai paruoštas naudoti.

Mus rekomenduoja

VŠĮ „Diversity development group“

Su vertimų biuru AIRV bendradarbiaujame jau daugiau nei trejus metus. Vertimų biuras AIRV yra labai patikimas, profesionalus ir kokybiškas vertimo bei redagavimo paslaugas teikiantis partneris. Rengiame daug didelės apimties ataskaitų, kurioms yra reikalingos redagavimo paslaugos. Džiugina šis bendradarbiavimas, nes dirbant su vertimų biuru AIRV visada ramu, kad paslaugos bus suteiktos laiku ir kokybiškai. Vertiname šią partnerystę.

Taip pat kviečiame pasižiūrėti vaizdo įrašą ir sužinoti, ką apie mus kalba klientai!

https://youtu.be/yPuImfBURpI

Daugiau apie tekstų redaktoriaus svarbą galite skaityti straipsnyje

Redagavimo kalbos

Teikiame visų kalbų tekstų redagavimo paslaugas.

Populiariausių kalbų sąrašą galite rasti čia: verčiamos kalbos.

Redagavimo kaina

Redagavimo kaina priklauso nuo šių aspektų:

pasirinktos redagavimo paslaugos;

kalbos;

apimties;

sudėtingumo.

Visus su kainomis susijusius klausimus galime aptarti telefonu arba elektroniniu paštu info@airv.lt. Kreipkitės į mus – kartu rasime geriausius sprendimus! Taip pat vertimus galite užsisakyti tiesiogiai mūsų užsakymų sistemoje: vertimų užsakymo sistema.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.