Vertimų biuras AIRV profesionalias vertimo paslaugas teikia jau daugiau nei 20 metų. Per šį laikotarpį mūsų teikiamomis paslaugomis pasinaudojo daugiau nei 10 000 skirtingų įmonių iš Lietuvos ir viso pasaulio. Tikimės, kad tapsime ir Jūsų vertimų partneriais bei draugais, visada pasiruošusiais Jums padėti.

Verslą pradėję dar tada, kai buvo naudojamos rašomosios mašinėlės, o ne kompiuteriai, mes tapome viena didžiausių vertimo paslaugas teikiančių įmonių Lietuvoje, turinčia filialus Vilniuje, Klaipėdoje ir Kaune, o nuo 2016 metų – Londone. Mes tobulėjome kartu su technologijomis, augome stengdamiesi tapti kokybiškas ir naudingas vertimo paslaugas siūlančia įmone. Šiuo metu vertimo paslaugas teikiame stambiausioms Lietuvos įmonėms, taip pat kaimyninių Baltijos šalių, daugelio Europos šalių, Kinijos, JAV, Pietų Afrikos verslo partneriams. Plati mūsų vertimų geografija, nuolat augantis mūsų vertėjų paslaugomis patenkintų klientų skaičius ir jų lojalumas – geriausias pasiaukojamo įmonės darbuotojų darbo ir žinių įvertinimas.

Mūsų siekis
Tapti patikimu ir ilgalaikiu verslo partneriu, visiškai atitinkančiu Jūsų poreikius.
Kompanija
Mūsų tikslas
Maksimaliai vertimų paslaugomis ir aptarnavimu patenkintas klientas bei savo įmone besididžiuojantis darbuotojas.
Kompanija

Mūsų darbo stilius

Malonus ir paslaugus aptarnavimas, kompetentingos konsultacijos, kliento nurodytų vertimo terminų ir kokybės reikalavimų laikymasis, reprezentacinis verčiamų dokumentų apipavidalinimas ir, žinoma, geros kokybės vertimai.

Mūsų jėga
Darnus, profesionalus ir darbui pasišventęs kolektyvas, klientų lojalumas bei nuolatinis tobulėjimas, naujovių paieška.
Kompanija
Mūsų išskirtinis bruožas
Dėmesys kiekvienam klientui, jo poreikiams, džiaugsmams ir rūpesčiams. Greitas užsakymų vykdymas.
Kompanija

Įdomioji vertimų biuro AIRV statistika

 • Vertimų biuras AIRV įkurtas 1996 m. spalio 28 d. Kaune.
 • 2001 m. atidarytas  filialas Vilniuje, o 2003 m. –  filialas Klaipėdoje.
 • 2016 m. atidaryta atstovybė Londone.
 • Vertimų biuras AIRV bendradarbiauja su daugiau nei 300 vertėjų ir kalbos redaktorių iš viso pasaulio.
 • Per 20 veiklos metų vertimų biuras AIRV teikė ir iki šiol teikia vertimo paslaugas daugiau nei 20 000 skirtingų įmonių iš Lietuvos ir viso pasaulio.
 • Su lojaliausiais klientais – UAB AK „Aviabaltika“, UAB „Surdotechnika“, UAB „Valentis Pharma“, UAB „Plastic formo“ ir kt. bendradarbiaujame nuo mūsų įmonės įkūrimo iki šiol.
 • Vertimų biuras AIRV nuolat bendradarbiauja su įmonėmis iš Pietų Afrikos Respublikos, Indijos, Kinijos, JAV, Baltijos, Skandinavijos ir kitų Europos šalių.
 • Vertimų biuro AIRV darbuotojai per metus išverčia apie 50 000 puslapių teksto.
 • Per 20 įmonės veiklos metų esame išvertę daugiau nei 1 500 000 puslapių teksto, o tai yra net 2 250 000 000 spaudos ženklų!
 • Per metus išverčiame apie 10 000 dokumentų – gimimo, santuokos, ištuokos, mirties liudijimų, diplomų, brandos atestatų, įvairių pažymų ir kt.
 • Per 20 įmonės veiklos metų esame išvertę daugiau nei 200 000 įvairių asmeninių dokumentų!
 • Per mėnesį vertimų biure AIRV sukoordinuojama daugiau nei 1 000 skirtingų užsakymų.
 • Vertimų biure AIRV dažniausiai užsakomi vertimai iš (į) šias kalbas: anglų, vokiečių, rusų, lenkų ir norvegų.
 • Vertimų biuras AIRV net 3 metus buvo pripažintas viena iš sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai besivystančių bendrovių Lietuvoje, ir gavo „Gazelės“ apdovanojimą.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.