Teisinių tekstų vertimai

Teisinių tekstų vertimas – itin kruopštus ir specifinių žinių reikalaujantis darbas. Todėl vertimų biuruose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Londone bendradarbiaujame su atsakingai atrinkta profesionalų, turinčių teisinį išsilavinimą ir ilgametę teisinių tekstų vertimo patirtį, komanda, teikiančia įvairių teisinių tekstų vertimo paslaugas į bet kurias mūsų siūlomas kalbas.

Dažniausiai atliekami teisinių dokumentų vertimai:

  • sutarčių vertimai;
  • įgaliojimų vertimai;
  • įstatymų vertimai;
  • įstatų vertimai;
  • reglamentų vertimai;
  • bylų ir procesinių dokumentų vertimai;
  • konkurso sąlygų vertimai;
  • protokolų vertimai.

Šis mūsų atliekamų juridinių dokumentų vertimų sąrašas nėra galutinis – mūsų komanda yra pasiruošusi užtikrinti visų jums aktualių sričių tekstų aukščiausios kokybės vertimus.

Garantuojame konfidencialumą

Tiek juridinių, tiek fizinių asmenų dokumentuose dažniausiai yra jautrios informacijos, todėl vertimų biure AIRV garantuojame visišką konfidencialumą. Esant poreikiui galime sudaryti konfidencialumo sutartį bei papildomai apsaugoti dokumentus, kuriuose yra jautrios informacijos, kad užtikrintume dar didesnį saugumo lygį.

Užtikriname kokybę

Teisinių tekstų vertimus atliekantys vertėjai turi ne tik puikiai mokėti kalbą, į kurią verčia, bet ir žinoti teisės subtilybes. Atliktas vertimas turi būti tikslus ir aiškus, terminai turi būti tinkamai parinkti, nes vienas netinkamas terminas gali lemti, pavyzdžiui, bylos pralaimėjimą. Mūsų komandoje dirba tik geriausi specialistai, atitinkantys mūsų kokybės reikalavimus, turintys teisinį išsilavinimą ir ilgametę teisinių tekstų vertimo patirtį. Todėl mūsų specialistus ir jų atliktus vertimus itin vertina mūsų klientai.

Skubiai atliekame vertimus

Atliekame skubius teisinių tekstų vertimus, nes žinome kaip kartais gali būti svarbu pateikti dokumentus iki tiksliai numatytos valandos. Suprantame, kad ypač dirbant su teismais terminai yra esminis momentas, o nepateikus vertimų laiku, jų gali visai nebereikėti, todėl viena iš mūsų vertybių yra operatyvi komunikacija ir greitas darbų atlikimas.

Kalbos, į kurias ir iš kurių verčiame

Teisinius tekstus verčiame į visas ir iš visų pasaulio kalbų.

Dažniausios teisinių tekstų vertimų kalbos yra anglų, vokiečių, estų, latvių, rusų, ispanų ir lenkų.

Populiariausių kalbų sąrašą galite rasti paspaudę čia: verčiamos kalbos.

Mus rekomenduoja

Teisinių tekstų vertimai yra viena iš sričių, kurioje esame stipriausi. Todėl net 40 procentų visų vertimų biure AIRV išverčiamų tekstų yra iš teisinės srities. Itin didelę mūsų klientų rato dalį sudaro advokatų kontorų, teismų, valstybinių įmonių darbuotojai, advokatai, teisininkai.

Lietuvos advokatūra

Lietuvos advokatūra UAB „AIRV“ vertimo (raštu) paslaugomis naudojasi nuo 2021 metų. Mūsų nuolatinis bendradarbiavimas prasidėjo nuo itin svarbių, skubių ir didelės apimties procesinių dokumentų vertimo, kuris buvo atliktas laiku ir tikrai kokybiškai. Galime pažymėti teikiamų paslaugų kokybę, nepriekaištingą punktualumą, platų reikalingų kalbų spektrą, malonią ir draugišką komunikaciją bei užsakovui patogius sprendimus nestandartinėse situacijose. Būtent tai ir lėmė UAB „AIRV“, kaip nuolatinio partnerio, pasirinkimą. Atsižvelgdami į šiuos privalumus rekomenduojame UAB „AIRV“ kaip patikimą partnerį net ir sudėtingiausiems projektams įgyvendinti.

Advokatų kontora „Jonaitis ir partneriai“

Esame patenkinti vertimų biuro AIRV teikiamų vertimo paslaugų kokybe. Ypač džiaugiamės vertimų biuro AIRV komandos operatyvumu ir bendravimu. Vertimų nuolat sulaukiame laiku, net ir tada, kai atsiranda skubių atvejų. O tai mums labai svarbu.

Taip pat kviečiame pasižiūrėti vaizdo įrašą ir sužinoti, ką apie mus kalba klientai!

https://youtu.be/OcAQiUlq3aM

Daugiau apie teisinių tekstų vertimų subtilybes bei darbą su Lietuvos advokatūra skaitykite straipsnyje: Kalba klientai: kodėl teisinių tekstų vertimus verta patikėti vertimų biurui AIRV?

Teisinių tekstų vertimų kaina

Vertimo kaina priklauso nuo šių aspektų:

iš kokios ir į kokią kalbą verčiama;

teksto apimties;

pasikartojimų tekste;

teksto sudėtingumo.

Visus su kainomis susijusius klausimus galime aptarti telefonu arba elektroniniu paštu info@airv.lt. Kreipkitės į mus – kartu rasime geriausius sprendimus! Taip pat vertimus galite užsisakyti tiesiogiai mūsų užsakymų sistemoje: vertimų užsakymas internetu.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.