Aviacijos srities tekstų vertimai - įmonės AIRV stiprybė

20230630
AIRV_article_header_BAAtraining

Nors mūsų vertimų biuras AIRV nėra tiesiogiai susijęs su aviacija, ši sritis mums – labai artima. Dažnas klientas taria mūsų pavadinimą anglų kalba kaip Air V, mūsų Vilniaus skyriaus komandos narės anksčiau dirbo oreivystės srityje, įmonės vadovė Evelina pilotuoja ultralengvąjį lėktuvą, todėl ir įmonės šventę minėjome lėktuvų angare. Tačiau svarbiausia – didelė dalis mūsų klientų yra aviacijos įmonės. Šios srities tekstai yra įdomūs, kartais sudėtingi, tačiau mūsų komandai jau lengvai įkandami. Šį kartą apie bendradarbiavimą su vertimų biuru AIRV paprašėme papasakoti aviacijos mokymo centro „BAA Training“ atstovės Karinos Moisejenko.

 

Mūsų klientai padeda tapti pilotais ir kitais aviacijos specialistais

 

BAA Training“ – vienas iš trijų didžiausių nepriklausomų mokymų centrų Europoje bei įmonių grupės „Avia Solutions Group“ dalis. Patvirtintos mokymų organizacijos (angl. ATO) statusą turintis mokymų centras vykdo pradinius lėktuvų pilotų mokymus, taip pat mokymus pagal lėktuvo tipą kvalifikacinei kategorijai įgyti, orlaivių palydovų, orlaivių antžeminės priežiūros ir klientų aptarnavimo bei skrydžių dispečerių mokymus, įskaitant mokymus nuotoliniu būdu.

„Turime vienuolika skrydžių treniruoklių: keturis centrinėje būstinėje Lietuvoje, penkis Ispanijoje ir du Vietname. Taip pat planuojame turėti keturis realaus dydžio skrydžių treniruoklius Prancūzijoje iki 2023 metų pabaigos“, – pasakoja Karina Moisejenko.

 

Aviacijos srities tekstų vertimams reikia ypač didelio tikslumo

 

Aviacijos srities tekstai išsiskiria specifiniais sąvokomis bei santrumpomis, todėl būtina tinkamai įsigilinti į šiuos tekstus, kad būtų galima išversti itin tiksliai. Vertimų biuro AIRV komandoje yra nemažai su aviacijos sritimi artimai susipažinusių specialistų, todėl vertimai mums nekelia sunkumų. Specialistų žinios ir kompetencijos užtikrina, kad net patys įmantriausi ir sudėtingiausi aviacijos srities tekstai bus išversti tiksliai, atitiks technines specifikacijas ir bus išlaikyta numatyta prasmė.

 

Įmonės „BAA Training“ atstovė teigia, kad vertimų partneriui taiko gana griežtus reikalavimus: „Mūsų įmonė teikia aviacijos srities mokymų paslaugas, todėl pageidautina, kad vertimų partneris turėtų patirties verčiant tokio pobūdžio tekstus. Be atitinkamos patirties gali kilti iššūkių dirbant su specifine terminija, susijusia su orlaiviais, navigacija, oro eismo valdymu, aviacijos teisės aktais ir procedūromis.“

Vertimų biuras AIRV įmonei „BAA Training“ dažniausiai atlieka vertimus iš anglų kalbos į ispanų kalbą. Anksčiau taip pat dažnai reikėdavo vertimų iš anglų kalbos į italų, kinų, vokiečių, rusų kalbas.

„Su vertimų biuru AIRV sėkmingai bendradarbiavome ir anksčiau, vėliau turėjome pertrauką, o kai atsirado poreikis, nedvejodami vėl kreipėmės į šią įmonę. Žinome, kad vertimų biuro komanda atliks darbus greitai, laiku ir kokybiškai. Labiausiai esame patenkinti greita reakcija į užklausas, mums priimtinais terminais bei nepriekaištinga kokybe. Aviacija – tai sritis, kurioje netrūksta išbandymų, – dažnai keičiasi planai ir poreikiai, tačiau, kiek man teko susidurti, vertimų biuro AIRV komandai nekyla jokių keblumų gliaudant net ir kiečiausius riešutėlius“, – džiaugiasi klientė.

 

Galbūt ir jūs ieškote patikimo vertimų partnerio savo verslui? Mūsų komandai galite patikėti net ir pačius sudėtingiausius, specifiškų žinių reikalaujančius tekstus – išversime juos kruopščiai, operatyviai bei kokybiškai. Tuo įsitikino tūkstančiai lojalių vertimų biuro AIRV klientų.

Taip pat pristatome naujieną rinkoje – vertimų užsakymo sistemą, kurioje tekstų vertimus galite užsisakyti savarankiškai vos keliais mygtukų paspaudimais. Išbandykite jau dabar!

 

 

Grįžti į sąrašą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.