Teksto lokalizavimas

Jums užsisakius lokalizavimo paslaugą, pritaikysime jūsų interneto svetaines, elektronines parduotuves, mobiliąsias programas, rinkodaros strategijas reikiamai kalbinei ir kultūrinei aplinkai, kuri atitiks užsienio šalies rinkos tendencijas ir užtikrins tikslingus pardavimus.

Kalbos lokalizavimas – tai užtikrintas kelias į verslo sėkmę užsienio rinkose arba Lietuvoje, jei jūsų produkto kilmės šalis ne vietinė. Taigi, lokalizacija ir komunikacija kliento gimtąja kalba gali jums padėti užtikrinti verslo plėtrą ir puikius rezultatus.

Dažniausiai lokalizuojame:

  • interneto svetaines;
  • kompiuterinius žaidimus;
  • mobiliąsias programėlės;
  • programinę įrangą;
  • kitus elektroninius išteklius.

Kokia lokalizacijos nauda?

  • Sėkminga verslo plėtra į tarptautines rinkas
  • Didesnis klientų pasiekiamumas
  • Teigiama vartotojų patirtis
  • Užtikrintas verslo augimas
  • Klientų lojalumas

Mus rekomenduoja

UAB „Gorampa“

Vertimų biurą AIRV rekomenduojame tiek savo partneriams, tiek konkurentams dėl gebėjimo reaguoti į atsiradusius poreikius ir kokybiškų paslaugų. Vertiname, jog vertimų biuro darbuotojai greitai ir lanksčiai reaguoja į mūsų vertimų poreikį, siekiant sparčiai pradėti veiklą naujoje rinkoje, taip pat džiaugiamės mūsų produkto pritaikymu, lokalizavimu 15-a skirtingų kalbų.

Taip pat kviečiame pasižiūrėti vaizdo įrašą ir daugiau sužinoti apie lokalizacijos naudą Jūsų verslui!

https://youtu.be/YUW80492_4Y

Kodėl verta investuoti į lokalizaciją?

Lokalizavimas – puiki investicija, nes informaciją pateikdami klientų gimtosiomis kalbomis auginate klientų pasitikėjimą ir lojalumą. Jei norite pasiekti klientus visame pasaulyje, ištarkite jiems hola, bonjour ar hello ir pritraukite naudodamiesi vertimų biuro AIRV lokalizavimo paslaugomis.

Mes pritaikysime jūsų interneto svetainę, el. parduotuvę ar mobiliąją programą reikiamai kalbinei ir kultūrinei aplinkai. Atsisveikinkite su kalbos barjerais ir atraskite lokalizacijos naudas jūsų verslui.

Jeigu jums vis dar neaiški lokalizacijos paslaugos nauda, tolesnės iliustracijos padės susipažinti ir įvertinti privalumus.

Plačiau apie lokalizacijos reikšmę ir vertimų biuro AIRV teikiamą pagalbą siekiant įsitvirtinti pasaulinėje rinkoje skaitykite čia Kalbos lokalizacija - tai investicija, kuri atsiperka.

Lokalizacijos kaina

Lokalizacijos kaina priklauso nuo šių aspektų:

iš kokios ir į kokią kalbą verčiama;

teksto apimties;

pasikartojimų tekste;

teksto sudėtingumo.

Visus su kainomis susijusius klausimus galime aptarti telefonu arba elektroniniu paštu info@airv.lt. Kreipkitės į mus – kartu rasime geriausius sprendimus! Taip pat vertimus galite užsisakyti tiesiogiai mūsų užsakymų sistemoje: vertimų užsakymo sistema.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.