Naujus klientus pritraukia teigiami partnerių atsiliepimai

20230104
AIRV_article_header_BUSNEX

Draugiški santykiai su klientais – viena pamatinių vertimų biuro AIRV vertybių, kurią įprasmina mūsų ilgametis bendradarbiavimas. Su dauguma klientų dirbame jau ne vienerius metus ar net dešimtmečius – stengiamės išklausyti užsakovų poreikius, atsižvelgti į kiekvieną konkrečią situaciją ir atrasti individualų problemos sprendimą. Dėl šios priežasties mūsų klientai rekomenduoja mus savo kolegoms bei partneriams. Dalijamės mūsų ir tarptautinės įmonės „BusNex“, siūlančios aplinką tausojančius transportavimo ir orlaivių robotikos sprendimus, draugystės istorija!

Artimas ryšys su užsakovu – nuo pat pirmų akimirkų

Mūsų paslaugas renkasi didžiosios Lietuvos ir tarptautinės įmonės, tad rekomendacijos apie greitai ir kokybiškai atliktus vertimus neretai keliauja iš lūpų į lūpas. Džiaugiamės mūsų bendradarbiavimo su klientais – įmone „Avia Solutions Group“ – istorija. Šios įmonės vieno iš skyrių darbuotojai su savo kolegomis pasidalijo teigiamais atsiliepimais apie vertimų biuro AIRV teikiamas vertimo paslaugas bei aptarnavimą. „Prireikus vertimo paslaugų, netrukus gavome įmonės „Avia Solutions Group“ teisininkų departamento patarimą rinktis vertimų biurą AIRV, kuris, pasak kolegų, turi nepriekaištingą reputaciją ir pasižymi profesionalumu“, – teigia „BusNex“ partnerystės ryšių plėtojimo specialistas Tomas Puodžiūnas.

Nors pradėjome bendradarbiauti visai neseniai, greitai užmezgėme ryšį ir bendradarbiavimą nuo pat pradžių lydėjo sėkmė. „Per gana trumpą laiką patyrėme vien teigiamas emocijas – į mūsų užklausas reaguojama itin greitai, bendraujama šiltai ir draugiškai, o darbai atliekami laiku bei itin kokybiškai. Smagu, kad naujiems klientams yra teikiamas toks pat dėmesys ir pasitikėjimas, kaip ir ilgamečiams“, – įspūdžiais dalijasi įmonės „BusNex“ atstovas.

Prioritetas kokybei ir nepriekaištingam klientų aptarnavimui

Vertimų biure AIRV teikiame vertimo paslaugas, tikslingai pritaikytas kiekvienam klientui pagal konkrečią situaciją, todėl galime pasiūlyti sprendimų tokiai įmonei, kaip „BusNex“, kuri dirba aviacijos, ekologiškų asmeninių transporto priemonių ir elektrinių miesto autobusų pardavimo srityje ir įprastai kreipiasi dėl techninių dokumentų vertimų iš anglų, vokiečių, lenkų kalbų į lietuvių kalbą. Pagrindinis kliento reikalavimas – greitas užsakymų įvykdymas, tačiau net ir esant itin trumpiems terminams niekada nenumojame ranka į kokybę. Džiaugiamės, kad užsakovai tai pastebi ir vertina!

„Pirmiausia, norėčiau pabrėžti vertimų biuro AIRV komunikaciją – ji aiški, efektyvi ir orientuota į klientą. Malonu dirbti, kai žinai, kad atsižvelgiama tiek į tavo, kaip konkretaus asmens, tiek į įmonės poreikius, ir jie sklandžiai įgyvendinami. Na, o labiausiai vertiname operatyvumą, lankstumą ir darbų atlikimo kokybę. Mūsų įmonės atveju, laikas yra labai svarbus veiksnys, todėl vertėjams taip pat tenka laikytis griežtų darbų atlikimo terminų. Vertimų biuras AIRV su tuo puikiai susitvarko ir padeda mums papildomai sutaupyti laiko ir planuoti kitus darbus“, – džiaugiasi partnerystės ryšių plėtojimo specialistas Tomas Puodžiūnas. Jis papildo, jog vertimų biurą AIRV drąsiai rekomenduotų toms įmonėms, kurios vertina patikimus partnerius, greitį ir efektyvią komunikaciją: „Mūsų požiūriu, vertimų biuro AIRV darbo principai puikiai atitinka šių dienų verslo poreikius ir yra orientuoti į klientų sėkmę.“

Jeigu ir jums reikia kokybiško vertimo, kreipkitės į mus, padėsime visais vertimo klausimais! Daugiau informacijos apie vertimo paslaugas rasite ČIA.

Grįžti į sąrašą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.