Biuras Vilniuje

Susisiekite ir kartu rasime geriausią sprendimą.

Mob. tel. +370 612 73093

Tel. +370 5 2122496

Vertimu biuras Vilniuje AirV

Vertimų biuras Raugyklos g. 4A Vilniuje

Vertimų biuras AIRV yra patogioje vietoje – senamiestyje, jaukioje Raugyklos gatvėje. Pilnas adresas: Raugyklos g. 4A, Vilnius, LT-01139. Mūsų biurą pastebėti itin paprasta dėl AIRV iškabos ir didelių vitrininių langų su reklamomis. Nors Raugyklos gatvėje parkavimas yra mokamas, tačiau dažniausiai visada rasite laisvos vietos automobiliui pastatyti, todėl mūsų biure patogu apsilankyti tiek fiziniams asmenims, tiek įmonių atstovams.

Vertimu biuro Vilniuje AirV adresas

Vilniaus vertimų biuro darbo laikas

Kviečiame apsilankyti atnaujintame biure ir įsitikinti mūsų teikiamų paslaugų kokybe.

Darbo valandos:

I - V: 9 :00 - 17:00

VI - VII: Nedirbame

Vilniaus vertimų biuro darbo laikas

Iš kokių ir į kokias kalbas verčiame?

Verčiamos kalbos

Atliekamos paslaugos

Vertimų biuras AIRV

Susisiekite su mumis

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime.

Sutinku su vertimų biuro AirV privatumo politika *
Patvirtinu, kad esu ne jaunesnis nei 16 metų asmuo *
Jūsų užklausą gavome
įkelti dokumentą

Vertimų biuro kolektyvas Vilniuje

Kviečiame susipažinti su vertimų biuro AIRV Vilniaus filialo komanda. Svarbiausi Vilniaus biuro žmonės – skyriaus vadovė Violeta ir projektų vadovė Dominyka.

Violeta Petrovė

Vilniaus skyriaus vadovė

Violeta Petrovė

Violeta yra ne tik nuostabi mama, itin komunikabili bei klientų mylima pašnekovė ir pagalbininkė, bet ir tikra aviacijos žinovė. Violeta ore yra praleidusi itin daug laiko ir nuskridusi tūkstančius kilometrų. Todėl nenuostabu, kad vieni pagrindinių vertimų biuro AIRV Vilniaus filialo klientų yra aviacijos srities įmonės. Jei Jums svarbi ne tik profesionali konsultacija vertimų klausimais, bet ir teigiama energija, tuomet privalote apsilankyti mūsų biure ir susipažinti su Violeta!

Dominyka Cibulskytė

Projektų vadovė

Dominyka Cibulskytė

Dominyka yra tarsi Vilniaus skyriaus antroji pilotė, kaip ir Violeta nuskridusi tūkstančius kilometrų ir dirbusi aviacijos srityje. Todėl drąsiai galime teigti, kad Vilniaus filiale dirba ne tik vertimų subtilybes išmanančios, bet ir išskirtinių aviacijos srities žinių įgijusios asmenybės! O jei kada tektų paragauti Dominykos gamintų desertų, neabejojame, kad jų skonis nuskraidintų į devintą dangų.

Vilniaus filialo interjero dizainas

Biure pastebėsite modernų įmonės „Rimartus“ sukurtą dizainą. Mes vadovaujamės posakiu, kad darbe praleidžiamas laikas turi būti kokybiškas visomis prasmėmis, todėl stengiamės sukurti jaukią ir patogią darbo aplinką tiek savo nuostabiai komandai, tiek ištikimiems ir naujiems klientams.

Vilniaus vertimų biuro privalumai

Vertimų biuro AIRV Vilniaus skyriaus darbuotojos yra puikiai susipažinusios su naujausiomis vertimo technologijomis ir sėkmingai naudoja jas kasdieniame darbe, kad klientai gautų aukščiausios kokybės vertimus. Vilniaus skyriaus merginoms nėra neįveikiamų iššūkių, todėl kuo sudėtingesnis projektas, tuo daugiau entuziazmo turi mūsų kolektyvas.

Teisinių dokumentų išmanymas

Vertimų biuro AIRV Vilniaus skyriaus merginos yra tikros teisinių dokumentų profesionalės, todėl akimirksniu padės apsispręsti, kaip tinkamai sutvarkyti ir paruošti įvairius dokumentus.

Paslaugų įvairovė

Vilniaus biuro darbuotojos taip pat pakonsultuos notarinių tvirtinimų, apostilizavimo bei dokumentų legalizavimo klausimais. Jeigu suplanuotai konferencijai, mokymams ar sandoriui notarų biure reikia nuosekliojo ar sinchroninio vertimo paslaugų, merginos padės surasti reikiamos kalbos specialistą, išmanantį konkrečią sritį.

Darbas su įmonėmis ir
fiziniais asmenimis

Tiek Vilniaus, tiek Kauno skyriuose dirbame ne tik su įmonėmis, bet ir su fiziniais asmenimis. Profesionalias vertimo paslaugas bei išsamias konsultacijas merginos teikia tiek tarptautinių korporacijų atstovams, tiek fiziniams asmenims, kuriems reikia asmeniškai išversti dokumentus. Mums visi klientai yra vienodai svarbūs!

Advokatūros sąvokų išmanymas

Puikiai išmanomos advokatūros ir kitos teisinės sąvokos yra viena pagrindinių priežasčių, kodėl teisininkai ir advokatai itin dažnai naudojasi Vilniaus skyriaus vertimų biuro paslaugomis. Dirbti su savo srities profesionalais visada yra lengva.

Greitai išsprendžiami Jūsų klausimai

Viena labiausiai klientų vertinamų paslaugų – itin greitai atliekama vertimų notarinio tvirtinimo paslauga.

Unikalūs sprendimai

Mūsų komanda dievina iššūkius, todėl dirbame su daug išskirtinių projektų, kuriems reikalingas nestandartinis požiūris bei unikalūs sprendimai. Visa komanda yra pasiruošusi pateikti į jūsų poreikius orientuotus išskirtinius vertimo sprendimus. Todėl kviečiame drąsiai konsultuotis!

Maketavimas ir spaudos darbai

Norite sutaupyti laiko ir gauti reikiamas paslaugas iš vienos įmonės? Tuomet pasirinkote teisingai. Jeigu turite projektų, kuriems reikalinga profesionali spauda, mūsų komanda gali pasirūpinti maketavimu ir atsiųsti galutiniam naudojimui paruoštą failą.

Vertimo žodžiu įranga ir techninė renginių priežiūra

Ruošiatės organizuoti konferenciją, tačiau neturite sinchroniniam vertimui reikalingos įrangos? Ne bėda – mes tuo pasirūpinsime. Planuojate mokymus ar konferenciją nuotoliniu būdu, tačiau nežinote, nuo ko pradėti? Mes jums padėsime. Bendradarbiaujame su partneriais, kurie suteiks jums galimybę naudotis ZOOM platforma ir viso renginio metu užtikrins sklandžią techninę priežiūrą.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.