Teikiame įvairių dokumentų išėmimo valstybinėse įstaigose paslaugas. Jei gyvenate užsienyje ir negalite grįžti į Lietuvą išsiimti dokumento, mielai Jums padėsime. Susisiekite su mumis ir aptarsime konkretų Jūsų atvejį ir kaip galime Jums padėti.

 

D.U.K.

Gyvenu ne Lietuvoje, turiu užsienyje išduotą vaiko gimimo liudijimą. Man reikia gauti Lietuvos Respublikoje išduotą gimimo liudijimą, tačiau asmeniškai grįžti į Lietuvą negaliu. Ar galite Lietuvoje paimti mano sūnaus (dukros) gimimo liudijimą?

Tam, kad gautumėte vaiko gimimo liudijimą, į Lietuvą Jums grįžti nebūtina. Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje tokius dokumentus Jums paimsime mes.

Ką turėčiau padaryti, kad galėtumėte man paimti dokumentus?

Pirmiausia turėtumėte susisiekti su mumis, kad galėtume tiksliai išsiaiškinti, kokios paslaugos Jums reikia ir ar konkrečiu atveju galėsime Jums padėti. Tuomet turėsite vertimų biuro AIRV darbuotojui parašyti įgaliojimo raštą, patvirtintą užsienio šalies notaro, ir kartu su užsienyje išduotu gimimo liudijimu, būtinai tvirtintu apostile, atsiųsti įgaliojimo originalą mums paštu. Mes dokumentus išversime į lietuvių kalbą, patvirtinsime notariškai ir įgaliojimo pagrindu paimsime Jums reikalingus dokumentus.

Kokius dokumentus man galite paimti?

Lietuvoje Jums galime paimti gimimo liudijimą, gimimo liudijimo dublikatą, santuokos liudijimą, šeiminės padėties pažymą. Dėl kitų Jums reikalingų dokumentų prašome susisiekti el. paštu info@airv.lt.

Kokias dar paslaugas galite atlikti?

Pagal Jūsų poreikį galime atlikti dokumentų vertimus, patvirtinti juos notariškai, apostilizuoti arba legalizuoti Užsienio reikalų ministerijoje.

Kaip gausiu naujai paimtus dokumentus?

Kai turėsime visus Jums reikalingus dokumentus, išsiųsime Jums registruotu paštu arba per kurjerių tarnybas.

Kiek tokia paslauga kainuoja?

Paslaugos kaina priklauso nuo tikslių Jums reikalingų paslaugų. Vertimo paslaugos kainą gali sudaryti dokumentų vertimo kaina, notarinio tvirtinimo kaina, dokumentų paėmimo paslaugos mokestis, apostilizavimo kaina, valstybiniai mokesčiai ir kurjerio paslaugos.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.