Susipažinkite su asmens duomenų apsaugos taisyklėmis

 

Ši interneto svetainė naudoja „Google Analytics“ – „Google LLC“ teikiamą tinklalapio analitikos įrankį. „Google Analytics“ taip pat naudoja slapukus, t. y. tekstines bylas, kurios saugomos jūsų kompiuteryje ir leidžia analizuoti kaip jūs naudojate tinklalapį.

Slapukų sugeneruota informacija apie jūsų naudojimąsi šiuo tinklalapiu paprastai perduodama „Google“ serveriams JAV, kur ir yra laikoma.

Aktyvavus IP anonimiškumą interneto svetainėje, jūsų IP adresą „Google“ sutrumpins Europos Sąjungos šalyse narėse arba kitose sutarties šalyse Europos Ekonominės Erdvės teritorijoje.

Tik išimtinais atvejais nesutrumpintas IP adresas bus perduodamas į „Google“ serverį JAV ir trumpinamas ten.

Renkame ir saugome tik tuos duomenis, kurie būtini administruoti užklausas ir tinkamai įvykdyti sutartį su klientu, reikalingi pagal galiojančius teisės aktus ir yra vedami bei saugomi duomenų saugotojo tiekėjo serveryje užsakymo įforminimui, sąskaitos išrašymui ir kitiems buhalteriniams tikslams, būtiniems pagal galiojančius teisės aktus.

Prie šių duomenų turi prieigą duomenų saugotojo projektų vadovai, buhalterija ir buhalterinės programos tiekėjas.

Dokumentų originalai, jų spausdintos ar elektroninės kopijos naudojamos tik sutarties su klientu įvykdymui, ir po sandorio įvykdymo arba grąžinami klientui kartu su vertimu, arba naikinami ir nesaugomi jokiais tikslais.

Jokie klientų duomenys nėra renkami ir saugomi reklaminiams tikslams.

Klientų dokumentų vertimai gali būti saugomi tol, kol duomenų saugotojas vykdys savo vertimo paslaugų veiklą.

Klientui pareikalavus, visi jo vertimai bus ištrinti ir jo duomenys sunaikinti.

Kliento dokumentai su asmens duomenimis gali būti siunčiami ar fiziškai perduodami duomenų saugotojo tiekėjams duomenų gavėjams: vertėjams, notarams, URM, tam, kad būtų galima įvykdyti su klientu sutartus įsipareigojimus, t. y. paruošti tam tikros kalbos vertimą, patvirtinti dokumento notarinį nuorašą, vertėjo parašo tikrumą, gauti apostilės pažymą ar legalizavimo spaudą.

Kliento duomenų saugotojui perduoti asmens duomenys, kurie yra perduodami duomenų gavėjams,  tvarkomi pagal saugumą ir konfidencialumą garantuojančias sąlygas, aptartas  pasirašytose sutartyse su duomenų gavėjais vertėjais bei pagal duomenų saugumą reglamentuojančių įstatymų reikalavimus.

Klientų vertimai ir asmens duomenys saugomi duomenų saugotojo kompiuteriuose bei serveryje pagal pirmiau nurodytus arba įstatymuose numatytus terminus.

Visos nuo užsakymo vykdymo likusios popierinės ar skenuotos originalių dokumentų su asmens duomenimis kopijos yra naikinamos baigus vykdyti užsakymą ir ne vėliau kaip per 30 dienų nuo užsakymo vykdymo pabaigos. 

Klientų asmens duomenys saugomi tik tiesioginio užsakymo įvykdymo tikslais ir nėra jokiais būdais platinami ar atskleidžiami.

 

Teisė gauti duomenis

Turite teisę reikalauti patvirtinimo, ar su jumis susiję duomenys yra tvarkomi, ir reikalauti informacijos apie šiuos duomenis pagal BDAR 15 str. nuostatas.

 

Teisė taisyti duomenis

Pagal BDAR 16 straipsnio nuostatas turite teisę reikalauti papildyti arba ištaisyti netikslius su jumis susijusius duomenis.

 

Teisė ištrinti duomenis

Pagal BDAR 17 straipsnio nuostatas turite teisę reikalauti, kad konkretūs duomenys būtų ištrinti, jei nėra jokių įstatymuose numatytų reikalavimų, neleidžiančių ištrinti duomenis.

 

Teisė į duomenų perkeliamumą

Pagal BDAR 20 straipsnio nuostatas turite teisę reikalauti gauti mums pateiktus duomenis ir papildomai pareikalauti juos perkelti kitiems tvarkytojams.

 

Teisė paprieštarauti

Pagal BDAR 21 straipsnio nuostatas jūs bet kada galite paprieštarauti duomenų tvarkymui ateityje.

 

Teisė atšaukti sutikimą

Pagal BDAR 7 straipsnio 3 dalies nuostatas turite teisę bet kada atšaukti sutikimą ateityje tvarkyti jūsų duomenis.

 

Teisė pranešti priežiūros institucijoms

Pagal BDAR 77 straipsnio nuostatas turite teisę pateikti skundą kompetentingai priežiūros įstaigai.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.