Gražių ir jaukių švenčių!

20201223
1B630B08-7B33-4407-BC9B-4A9326B1B266

Kai kam šie metai buvo didelių atradimų ir augimo metai, kai kam – praradimų ar sukrėtimų, tačiau niekas nepaneigs, kad 2020-ieji metai buvo išskirtiniai. Džiaugiamės, kad tiek gerais, tiek sunkiais laikais vertimų biuro AIRV komanda visada tvirta kaip kumštis – dėl jūsų, mielieji klientai, ir dėl jūsų, brangieji vertėjai. Kartu kasdien kuriame mažus stebuklus. Juk naudojant vertimus sudaromi dideli sandoriai, parduodamos prekės ar paslaugos, pildomos kažkieno svajonės užkariauti naujas rinkas ar pristatyti pasauliui naują produktą. Visos AIRV merginos jums nuoširdžiai dėkoja už tai, kad kasdien leidžiatės į vertimų kelionę kartu su mumis. Linkime, kad kiti metai atneštų vien tik geras permainas, o šios ramios šventės būtų jaukios ir prasmingos.
P. S. Kalėdų Senelis mums sakė, kad visus aplankys net ir per karantiną! Todėl šypsokitės, nes kasdien galima surasti bent 100 priežasčių, kodėl verta nusišypsoti.

Grįžti į sąrašą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.