LT_Co-fundedbytheEU_RGB_Monochrome

UAB „AIRV“ įgyvendina projektą „E. pardavimo sandorių sudarymo ir paslaugų konfigūravimo sprendimų diegimas“.

Vertimų biuras „AIRV“ profesionalias vertimo paslaugas teikia jau daugiau nei 20 metų. Per šį laikotarpį įmonės teikiamomis paslaugomis pasinaudojo daugiau nei 10 000 skirtingų įmonių iš Lietuvos ir viso pasaulio. Kiekvienais metais įmonė aptarnauja šimtus skirtingų klientų, tad ženklią dalį darbo sudaro komunikacija siekiant išsiaiškinti, pasitikslinti, pasitvirtinti klientų poreikius, pateikti sąskaitas bei surinkti mokėjimus. Atitinkamai ženkli darbų dalis ir jų našta tenka projektų vadovams, kurie organizuoja visą šį procesą ir negali koncentruotis į aukštesnės pridėtinės vertės užduotis, o įmonės pajėgumas ribojamas projektų vadovų personalo dydžiu, ko pasėkoje kenčia įmonės pelningumas, darbuotojų produktyvumas bei ribojamos plėtros galimybės. Siekiant aptarnauti didesnį klientų kiekį, optimizuojant užsakymų apdorojimo procesus, įmonė planuoja investicijas į paslaugų skaitmeninimą, diegiant e. pardavimo sandorių sudarymo sprendimą. Įdiegto sprendimo dėka bus taupomi resursai užsakymų apdorojimui, įmonė galės aptarnauti didesnį klientų kiekį, paslaugos klientams bus teikiamos greičiau ir patogiau.

Projektas įgyvendinamas pagal 2022–2030 metų plėtros programos valdytojos Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos ekonomikos transformacijos ir konkurencingumo plėtros programos pažangos priemonės Nr. 05-001-01-05-05 „Skatinti įmones skaitmenizuotis“ veiklos „Skatinti labai mažų, mažų ir vidutinių įmonių skaitmeninimą, finansuojant e. Pardavimo sandorių sudarymo sprendimų diegimą, paslaugų ir produktų konfigūravimą ir vizualizaciją“ poveiklę „Skatinti labai mažų, mažų ir vidutinių įmonių skaitmeninimą, finansuojant e. Pardavimo sandorių sudarymo sprendimų diegimą, paslaugų ir produktų konfigūravimą ir vizualizaciją“ (vidurio ir vakarų Lietuvos regionas)“.

 

Bendra projekto vertė 53 286,00 Eur., iš kurių 26 643,00 Eur. skirta iš Europos regioninės plėtros fondo.

Projekto įgyvendinimo laikotarpis – nuo 2024 m. gegužės mėn. iki 2025 m. vasario mėn.

 

 

 

LT_Co-fundedbytheEU_RGB_Monochrome

Organinių trąšų ir precizinio ūkininkavimo klasterio eksporto rinkų plėtra ir tarptautiškumo stiprinimas

 

Projekto tikslas – skatinti į eksportą orientuoto Organinių trąšų ir precizinio ūkininkavimo klasterio tarptautinį konkurencingumą ir plėtrą.

Projekto veiklos nukreiptos Organinių trąšų ir precizinio ūkininkavimo klasterio, veikiančio Lietuvos vidurio ir vakarų (toliau – VVL) regione, stiprinimui, jo tarptautiškumo, įskaitant narystę tarptautiniuose tinkluose, skatinimui, klasterio bei jo produkcijos, skirtos dirvožemio gerinimui, žinomumo didinimui, naujų eksporto rinkų paieškai ir jau esamų rinkų plėtrai. Pagrindinis klasterio vektorius – organinių trąšų vystymas, gamyba ir tiekimas į užsienio rinkas.

Projektu būtų sprendžiamos tokios problemos kaip nepakankamas klasterio, o kartu ir jo narių, tarptautinis žinomumas, kas neleidžia išnaudoti klasteriui priklausančių įmonių gamybinio potencialo, pritraukti stambių pirkėjų ir užsakovų, optimizuoti visas produktų kūrimo ciklo grandis ir tokiu būti didinti eksporto pajamas, o kartu ir tarptautinį konkurencingumą.

Projektu siekiama paskatinti Organinių trąšų ir precizinio ūkininkavimo klasterio narių – eksportuojančių MVĮ – įsitraukimą į tarptautines tinklų grandines ir pozicijų jose stiprinimą. Bus investuojama  į MVĮ partnerystės kultūros stiprinimą, MVĮ tinklo dalyvavimo tarptautiniuose tinkluose skatinimą. Tarptautinės konferencijos, parodos, B2B susitikimai, verslo misijos dažnai vyksta integruotai su MTEPI veiklų iniciatyvomis, todėl dalyvaujant partnerystę skatinančiuose renginiuose, tinkluose bus užmegzti ryšiai su tarptautiniais partneriais, asocijuotomis verslo struktūromis.

Numatomas projekto rezultatas – išaugęs VVL regione veikiančio Organinių trąšų ir precizinio ūkininkavimo klasterio bei jo narių tarptautinis žinomumas, iš to sekantis klasterio narių eksporto augimas ir didėjantis tarptautinis konkurencingumas.

Projektas įgyvendinamas 2022–2030 metų plėtros programos valdytojos Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos ekonomikos transformacijos ir konkurencingumo plėtros programos pažangos priemonės Nr. 05-001-01-11-04 „Įgyvendinti eksporto konkurencingumo augimą skatinančias priemones“ veiklos „Į eksportą orientuotų, į bendrą vertės grandinę susijungusių labai mažų, mažų ir vidutinių įmonių tinklo kūrimosi ir augimo skatinimas (Vidurio ir vakarų Lietuvos regionas)“

Projekto vertė– 405 191,87 EUR (skiriamas finansavimas 234 820,83 Eur)

Projekto trukmė –  (2024 m. 02 mėn.– 2026 m. 02 mėn.)

Projekto pavadinimas – „Organinių trąšų ir precizinio ūkininkavimo klasterio eksporto rinkų plėtra ir tarptautiškumo stiprinimas“

Projekto numeris –02-026-K-0004

Projekto finansavimo šaltinis – Bendrai finansuoja Europos Sąjunga.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.