Vertimų biuras ar individualus vertėjas?

20180501
maxresdefault

Šiandieniniame sparčiai augančiame ir tobulėjančiame pasaulyje dažnai komunikuojame ne tik su savo bendrakalbiais, bet ir su kitataučiais žmonėmis. Kelionės, emigracija, verslo susitikimai ir panašūs dalykai vienaip ar kitaip priverčia jus naudotis vertimo paslaugomis. Kaip nuspręsti ir likti tikram savo pasirinkimu: vertimų biuro ar individualaus vertėjo paslaugos?

Ilgametę patirtį turintis vertimų biuras AIRV dalinasi 6 svarbiausiomis priežastimis, kodėl siūlytų rinktis vertimų biuro paslaugas. „Mūsų klientai dažnai nesupranta, kokias paslaugas gali atlikti ir pasiūlyti vertimų biuras, todėl noriu supažindinti ir padėti atsakyti į dažniausiai mums užduodamus klientų klausimus“, – dalinasi savo patirtimi vertimų biuro AIRV direktorė Evelina Grigonė.

1 priežastis: vertimų biuras gali padėti su įvairiais projektais. Dažniausia paslauga, kurią teikia vertimų biuras – dokumentų vertimai „Word“, „Excel“, PDF ir kituose formatuose. Taip pat teikiamos tokios paslaugos: svetainių ir socialinių tinklų vertimai, vaizdo ir garso įrašų vertimai, žodinis vertimas. Visos šios paslaugos vienoje vietoje, todėl labai patogu kreiptis į vieną įstaigą.

2 priežastis: vertimų biuras gali pasiūlyti beveik visų kalbų vertimo paslaugas, ko individualias paslaugas teikiantis asmuo negali.

3 priežastis: vertimų biurui nėra baisios didelių apimčių ir trumpų terminų kombinacijos. Įprastai tokias paslaugas teikiančios įmonės turi subūrusios didelį kolektyvą, kuris gali įveikti bet kokius terminus. Pradedant nuo projektų vadovų, baigiant vyr. redaktoriumi. Didelio kolektyvo pliusas tas, jog komanda puikiai moka pasiskirstyti darbus ir parinkti specialistus pagal jūsų teksto specifiką, todėl tilpti į trumpus terminus nėra sudėtinga.

4 priežastis: projektų vadovai – pagrindinis ir svarbiausias asmuo, kuris bus jūsų draugas viso proceso metu. Projektų vadovai – tai kontaktas, kuris atsakys į visus jums rūpimus klausimus.

5 priežastis: profesionalumas ir patikimumas. Vertimų biuras kiekvieną dieną susiduria su įvairiomis situacijomis, todėl turi daug patirties ir gali jums pagelbėti bet kokiu klausimu. Daugiametis darbas ir pastangos išugdo profesionalumą, kokybę bei spartumą. Geriau sumokėti brangiau, tačiau žinoti, kad jūsų dokumentai bus sutvarkyti pagal visus reikalavimus, vertimai atlikti tik aukščiausios kokybės ir būsite užtikrinti, jog vertimus gausite laiku.

6 priežastis: vertimų biuras jūsų patogumui ir laiko taupymui bendradarbiauja su notarais, kurie tvirtina originalių dokumentų nuorašus, vertėjo parašą ir tvirtina dokumentus apostilės pažyma.

Šios priežastys turėtų jums padėti apsispręsti, ką vis dėl to rinktis – ar vertimo biuro, ar individualaus vertėjo paslaugas. Jeigu nusprendėte rinktis profesionalų vertimų biuro darbą – kreipkitės į vertimų biurą AIRV ir atsakysime į tolimesnius jūsų klausimus!

Grįžti į sąrašą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.