Kaip pasirinkti tinkamą vertimo paslaugų tiekėją?

20160701

Visi vertimo paslaugas teikiantys biurai yra skirtingi. Pateiksime jums keletą patarimų, į kuriuos verta atkreipti dėmesį renkantis jums tinkamą vertimo paslaugų partnerį.

Dydis. Rinkdamiesi vertimo paslaugų partnerį, galvokite ne tik apie esamą projektą, tačiau ir apie galimus jūsų poreikius ateityje. Ne kiekvienas vertimų biuras gali efektyviai ir kompetentingai sureaguoti į jūsų staigius poreikių pasikeitimus, pavyzdžiui, skubų didelės apimties užsakymo vertimą į 10 skirtingų kalbų.

Kokybės užtikrinimas. Atkreipkite dėmesį į vertimų biuro taikomą kokybės standartą, vertėjų atrankos politiką ir klientų atsiliepimus. Jei nerandate šios informacijos ar ji kelia jums abejonių, verta pagalvoti, ar tikrai pasirinkote tinkamą vertimo paslaugų partnerį.

Patirtis. Ar pasirinktas vertimų biuras teikia informaciją apie jų klientus ir projektus, kurie yra panašios specifikos kaip jūsų? Vertimų biuras, kuris gali įvardinti atitinkamus neseniai vykdytų projektų pavyzdžius, rodo jo patirties lygį.

Specializacija. Įsitikinkite, ar pasirinkto vertimo biuro ir jo vertėjų komandos specializacijos sritis jums yra tinkama. Jei jums reikalingi kokybiški teisinės srities vertimai, turite būti užtikrinti, kad jūsų vertimo paslaugų partneris ir jo vertėjų komanda turi atitinkamą išsilavinimą ir ilgametę teisinių vertimų praktiką.

Teikiamos paslaugos. Kokias papildomas paslaugas teikia jūsų pasirinktas vertimo biuras? Jei teikiamos paslaugos yra visiškai nesusijusios su vertimų veikla, verta apsvarstyti, ar keletą visai skirtingų veiklų derinanti įmonė geba užtikrinti aukštą visų teikiamų paslaugų kokybę. Tačiau susijusių papildomų paslaugų teikimas (notarinis tvirtinimas, dokumentų legalizavimas, redagavimas, kurjerio paslaugos) gali tapti labai svarbiu kriterijumi priimant galutinį vertimo paslaugų partnerio pasirinkimą.

Partnerystė. Rinkitės vertimų biurą, kuris siekia tapti ilgalaikiu jūsų partneriu. Tinkamas vertimo paslaugų partneris užtikrins aukščiausią aptarnavimo kokybę, verslo etikos standartų laikymąsi, sklandų iškilusių problemų sprendimą ir visuomet kreips dėmesį į jūsų poreikius ir pageidavimus.

Tinkamai pasirinkus vertimo paslaugų tiekėją, jums neteks dėl nieko nerimauti.

Grįžti į sąrašą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.